Fontána Ardo, osvetlenie

 
 
 
fontana-ardo.jpg fontana-dao-ling.jpg fontana-guan.jpg fontana-kasumi.jpg fontana-mandala.jpg fontana-masao.jpg fontana-sala.jpg fontana-sias.jpg fontana-sidu.jpg fontana-suna.jpg fontana-tao.jpg fontana-yang.jpg
 
 
 
 

Fontána Ardo, osvetlenie

Izbová fontána Ardo je veľmi očarujúci a originálny bytový alebo kancelársky doplnok z prírodného kameňa s čerpadlom, ktoré ženie vodu v uzavretom okruhu. Voda steká po nasvietenej stene z kameňa dolu. Momentálne nie je skladom.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku

Vaša cena: 89,00 €
 

Fontány z prírodných kameňov sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui.
Izbová fontána Ardo je veľmi originálna fontána z prírodného kameňa s čerpadlom, ktoré ženie vodu v uzavretom okruhu. Voda steká po nasvietenej stene z kameňa dolu. Očarujúci bytový alebo kancelársky doplnok, ktorý vám prinesie pokoj a harmóniu do celého vášho života. Upokojujúci efekt tejto oázy meditácie nás dovedie k pokoju do nášho vlastného vnútra.
Obsahuje: solitér z prírodného kameňa bridlica, čerpadlo, halogénové osvetlenie, kovovú nádobu.
Rozmery: výška 19 cm x šírka 22 cm x hĺbka 22 cm.
Krajina pôvodu: SRN.
Spôsob dodania: kurierom UPS, je možný aj osobný odber.

Umiestnenie:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Dôležité upozornenie: fontánu neumiestňujte do spálne - neustály pohyb vody by mohol spôsobiť rôzne ochorenia alebo nešťastie.
Náš tip: fontána môže byť ideálnym darčekom pre šéfa firmy! Totiž vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších prostriedkov na napredovanie v kariére a pre príliv financií.