Fontány - viac info

 
 
 
00.jpg 01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg
 
 
 
 

Fontány a zdravie

Máte doma astmatika? Bývate v paneláku. Fontány majú velmi dobrý vplyv na dýchacie cesty pretože tečúca voda je prirodzeným zdrojom vlhkosti.
Prúdiaca voda taktiež uvolňuje záporne nabité ióny, ktoré sa postupne uvolňujú do miestnosti. Už po pár minútach pocítite v prítomnosti fontány svieži a ľahký vzduc

 

Fontány a Feng Shui

Fontány a Feng Shui.

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike.

Každá fontána má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui.

Umiestnenie podľa Feng Shui: ak chcete posilniť svoju kariéru z pohľadu Feng Shui je ideálne umiestniť fontánu do Severného kúta miestnosti. Vodný živel na Severe prinesie šťastie v kariére. Ak chcete podporit hojnosť a prosperitu vo vašom živote, fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti miestnosti. Pre podporu zdravia a rodiny umiestnite v juhovýchodnej časti. Fontána by mala byť otočená takým smerom, aby voda stekala smerom do miestnosti, nie von.